Ahşap Boya Sökücü

Ahşap boya sökücü olarak ne kullanılır ahşap boya çözücü alırken nelere dikkat edilmelidir. Ahşap boya sökücü fiyatları nedir ahşap boya sökücüler ile ilgili yazımızdır. Ahsap boya sokucu çok önemsenmeyen fakat kullanılacağı ortama göre çok önemli bir ayrıntıdır. Ahşap boya çıkarıcı hele tarihi eserlerde kullanılacak ise çok daha önemlidir. Çünkü kullanacağınız ahşap boya çözücü ahşap yüzeyi bozabilir.

Ahşap boya sökücü olarak ne kullanılır

Ahşap Boya Sökücü
Ahşap Boya Sökücü

Ahşap boya çözücü olarak işin zoruna gitmek isteyenler için zımpara birinci sıradadır. Daha sonra pulanya veya yakma gelir bunlar ile başarılı olamayanlar bize gelir. Çünkü her işte olduğu gibi bu ahşap boya çözücü işinde de uzmanlık şarttır yoksa ahşaplar kararı boyanamaz hale gelir.

Bazı ahşap tarihi eserler boya yapılmayacaktır çünkü o şekilde değerlidir ve yapısı bozulan ahşap hiçbir işe yaramaz. Gelelim üçüncü olarak yapılan hataya sökülen malzemenin üzerine vernik tabakası atanlar genelde verniğin tutmadığından şikayet ederler.

Bu da uzman kullanıcı olmayanların hatasıdır. Çünkü içerikdeki vax var ise yüzey emer ve siz zımparada yapsanız vax a bişey yapamazsınız çünkü ahşap emmiştir.

Ahşap boya çözücü olarak ne kullanılmalıdır

Ahşap boya çözücü
Ahşap boya çözücü

Sorunun doğru cevabı AHŞAPMAX çünkü ahşapa göre üretilen içerisinde vax olmayan ahşap boya çözücü üründür. Yüzeydeki boya cinsi ne olursa olsun çok rahat ahşap boya çıkarıcı olarak kullanılır. Tüm ahşap yüzeylerde çok rahatlıkla kullanılır. Ahşap boya çözücü sonrası yüzeyde kararma yapmaz güvenli söküm için idealdir.

Ahşap boya sökücü fiyatları

Ahşap boya sökücü fiyatları
Ahşap boya sökücü fiyatları

Ahşap boya çözücü fiyatları kalitesine doğru orantılı olarak değişmektedir. İstediğiniz kalite ve kullanım oranlarımıza göre bu fiyatlar değişmektedir.

Ahşap boya sökücü fiyatları AHSAPMAX-W : 18.00 Try

Ahşap boya çözücü fiyatları AHSAPMAX-WX : 22.00 Try

Ahşap boya çıkarıcı fiyatları AHSAPMAX-WXX : 26.00 Try