Boya sökücü asidik ürünler ve kullanım fiyatları

Asidik boya sökücü asidik boya çözücü ve boya çıkarıcı asit içeren ürünler. Asit içeren boya sökücüler asit bazlı boya çözücüler hızlı güçlü daldırma boya sökücü asit bazlı kimyasallar. Endüstriyel daldırma boya çözücü işlemi için asidik boya sökücüler daha çok kullanılır. Boya çıkarma yöntemlerinde hız ve stabilize isteyenler için kesinlikle en önemli ürün. Çünkü hızlı işlem ve boya çıkarma kalitesi yüzeye hiç atık bırakmaması önemli ölçüde avantajlarıdır. Boya çözücü asit bu nedenle söküm sonrası işçiliği azaltır. Buda maliyetler ile direk doğru orantılı olarak işletmeyi kara geçirir.

Asit bazlı Boya sökücü asidik kullanım alanları


Boya sökücü Asit bazlıdır çok güçlü bir boya çözücü üründür. Daldırma olarak kullanılır içeriğinde metal koruyucular ve gaz çıkış önleyiciler ile güvenli hale getirilmiştir. İşletme açısından özel kurulum yeri ve sürekli kontrolü gerekir. Çevresel önlemler alınmalıdır. Bertarafı yönetmeliklere göre yapılmalıdır. Her türlü boyayı söker ve çözer. Acid type paint remover hızlı güçlü daldırma boya çözücü asit. Boya sökücüler ürünler içerisinde kazan içerisinde ayarlaması yapılabilir olması ile bilinir. Çok yüksek boya çıkarıcı efekti ve sürekli kullanımda hep aynı boya sökme gücü performansı ile ön plana çıkar. Boya sokucu ürün içerisine el ile müdahale yapılmayan bir üründür. Kesinlikle cilt temasında kaçınılmalıdır.

Asidik Boya çözücüler asit içeren boya sökücüler

Asidik boya çözücü asit bazlıdır yüksek oranda cilt tahrişi vardır dikkat edilmelidir. Asit bazlı boya kaldırıcı ürünler özel tanklarda işlem yapılmalıdır. Kullanılan tankların metal olmaması önerilir. Daha çok plastik dayanımı yüksek tanklar veya metallerin kaplanması ile uygulama yapılmalıdır. Asit bazlı boya çözücü ilave kabul eder sürekli yenilenebilir eksilen kadar ilave edilmesi gerekmektedir. Asidik boya çözücü atık olarak çıkmaz. Acid bazlı boya çıkarıcı sürekli asidik boya çözücü kullanımlarında el cilt teması yaşanmaması gerekmektedir. Tahriş edici ve doğa için zararlı ürünlerdi boyayı toz haline getirdiği için boya atıklarının süzülmesi ve bertaraf edilmesi gerekmektedir.

Hızlı güçlü daldırma boya çözücüler asidik asit bazlı boya çıkarıcı Ambalaj şekilleri;

  • Boya sökücü asidik 30 Kg Deneme ambalajı genellikle küçük işletmeler için ürün testi için önerilir.
  • Asit içeren boya sökücüler 210 Kg yarı standart ambalajları küçük ve orta ölçekli işletmeler küçük sistemlerde kullanım için alınabilir
  • Asit bazlı boya çıkarıcı asit 1000 ve 16000 Kg olarak endüstriyel kullanım için asidik boya sökücü sistemler için sunulmuştur.

Öneriler :Boya kaldırıcı asidik ürünler gibi boya sökücü jel ürünlerde asidik olarak üretebilir. Kullanım miktarlarına göre lütfen iletişime geçiniz.