Boya sökücü jel

Boya sökücü jel nedir? Boya çözücü jel ve boya sökücü jel ürünlerin içeriği boya sökümü için tasarlanmaları dır. Boya çıkarıcı ürün kullanımları sanayi ve evsel olarak rastlamak mümkündür. Genellikle kullanımı kolay olması ve kullanıldığı yüzeye diğer boya söküm şekillerine göre daha az zarar vermesi nedeni ile tercih edilir. Diğer sökme yöntemlerinde genellikle yüzey çok fazla deforme olur. Boya sökücü jel ise metal veya ahşap yüzeylere zarar vermez. Kullanımı oldukça basittir en kolay boya kaldırma yöntemidir.

Boya çözücü jel nasıl kullanılır

Boya sökücü jel

Boya sökücü jel

Kullanım yapmadan önce yüzeyin yağ veya diğer kalıntı olmamasına dikkat ediniz. Bu tür oluşumlar boya sökücü jel hızını yavaşlatmaktadır. Fırça veya rulo yardımı ile boya çözücü jel yüzeye tatbik ediniz bir kaç dakika bekleyiniz.

Boya çıkarıcı jel

Boya çözücü jel

Boya çözücü jel

Boya çözücü jel endüstriyel uygulamalarda dik yüzeylerde veya yatay yüzeylerde tutunabilen boya çıkarıcı olarak bilinmektedir. Endüstriyel sanayide ve tamirhanelerde boya çözücü jel ürünün kullanımı oldukça fazladır. Sistemsel olarak hatalı boya veya istenmeyen lokal boyaların sökülmesi için boya çözücü jel kullanılır. Dik yüzeylerde tutunurluğu ve istenilen ortamda uygulanabilme rahatlığı boya sökücü jel ürünün avantajıdır. Söküm yapıldıktan sonra metal yüzey hazırlayıcı ürünler ile boyanın daha iyi tutunmasını sağlayınız. Makine bakımlarında boya çıkarma amaçlı kullanılır.

Boya çıkarıcı jel avantajları nedir

En önemli avantajı zımpara ve canavar taşı ile yapılan söküm işlemi gibi metale zarar vermez. Bu nedenle kullanım esnasında hasar görmeyen saç bu nedenle mukavemet kaybetmez. Çok önemli bir olgudur saça zarar verilmesi. Bu zarar gören yerin macun ile doldurulması demektir. Bu nedenle aracınızda boya çıkarıcı jel kullandırın.

Boya sökücü jel

Boya çıkarıcı jel

Boya çıkarıcı jel

Sanayi endüstrisinin yanında oto boya ve tamirhanelerde özellikle boya sökücü jel kullanımı yaygındır. Oto boya ve kaporta tamiri yapan işletmelerin hemen hepsinin vazgeçilmez ürünüdür boya sökücü jel. Kullanılması hem ustanın hemde araç sahibinin avantajınadır. Çünkü usta işini çok çabuk bir şekilde bitirip aracını gönül rahatlığı ile teslim eder. Boya çözücü jel kullanımı esnada araç kaporta ve saça zarar vermemiş olur. Aracı teslim edende ustasına güvenir kaporta ve araç saçı zarar görmediği için gönül rahatlığı ile aracına biner.