Boya Sökücü Sprey

Boya sökücü sprey nedir sprey boya sökücü nasıl kullanılır sprey boya çıkarıcı hangi boyaları çıkarır. Boya sökücüler sprey olarak kullanım hataları nedir. Boya sokucu sprey ürünler hakkında yazalım istedik. Nedir bu boya çözücü sprey ürünler herkes arıyor soruyor bilgi yok. Boya çıkarıcı sprey için belge yok var bir ütopya bunu çözelim istedik.

Boya sökücü sprey nedir

Boya çözücü sprey

Boya çözücü sprey

İşaretleme boyaları için üretilmiş bir sökücüdür. Her boya üzerinde etkili değildir bu nedenle fazla beklenti içinde olmayın. Metal işleme esnasında veya kesim gibi yerlerde yapılan işaretlemeler için hızlı çözüm olarak boya sökücü sprey üretilmiştir. Bir kaç tipi var denmesine rağmen genellikle sıvı olarak satın almanız mümkündür. Çünkü diğer tipleri basımı çok zor ve çok tehlikelidir.

Isı kaynaklarından mutlak uzak tutulmalıdır çünkü basınç tehlikedir. İç basınç ve ısı birleştimi sprey boya sökücü çok tehlikeli bir patlayıcıdır. Boya sökücü sprey içerik de yanıcı gaz yok deseler de iç basınç ve dış basınç çok şiddetlidir.

Sprey boya sökücü nasıl kullanılır

Boya çıkarıcı sprey

Boya çıkarıcı sprey

Boya sökücü sprey boyası sökülecek yüzey cinsine göre değişir. Fakat genel kullanımı 15 cm uzaktan boyalı yüzeye sıkılarak sprey boya çıkarıcı kullanılır. Çok ince boyalarda sprey boya çıkarıcı kullanımı sonuçlar verir. Fakat kalın yada özellikli boyalarda sprey boya çıkarma iş yapmaz.

Hani derseniz şu arabanın boyasından bir parça sökeyim yok alın elinize toplu iğneyi kazın daha iyi. Bu nedenle kullanacağınız ortama ve yüzeye göre seçim yapmak bu üründe çok önemlidir. Eğer boya kalın ise mutlaka boya çözücü jel kullanınız boya sökücü sprey iş yapmaz.

Sprey boya çıkarıcı hangi boyaları çıkarır

Boya sökücü sprey

Boya sökücü sprey

İşte zurna ve deliği burada başlıyor asetatlı kalem ile çizdiğiniz çizgileri çıkartır. Yada sprey boya ile işaretlediğiniz ince ve dayanıksız boyalar üzerinde etkilidir. Ha bir de varil boyası sökebilirsiniz hahha ne işinize yarayacak ise bir de demo çekip yayınlayın kuzum.

Gerçek şudur demir kaynak profil boru işi yapıyorsanız boya ile rakam yazmışsanız. Eğer işiniz bittiğinde sprey boya çıkarıcı ile temizlik yapacaksınız bu işe yarar. Ya da sahada iseniz acil işlerinizde zemini açmak için kullanabilirsiniz sprey boya çıkarıcı ürünleri.