iletişim

Boya Sökücü İletişim bilgileri aşağıdaki gibidir. Boya sökücü ile ilgili soracağınız tüm soruları buradan gönderebilirsiniz. Bize denenmesi için numune gönderimi posta veya kargo gönderisi yapmak isterseniz. Lütfen boya sökücü kullanım alanı daha sonra hangi işlem yapacağınızı bildiriniz. Daha sonraki işlemler boya sökücü kullanımını etkilemektedir. Boya sökücü İletişim kurmadan önce inceleyiniz.

Toplu endüstriyel boya sökücü kullanımı için iletişim

Toplu boya söküm yapacağınız parçaların metal veya plastik cinslerini bildiriniz. Bu sorunlara göre size boya sökücüler önermemiz daha kolay olmaktadır. Çünkü alüminyum boya sökücü sistem ile metal sıcak boya söküm sistemleri farklıdır. Siz yapacağınız iş ve oluşacak hacim ile ilgili bilgileri tam vermeniz durumunda size yardımcı olabiliriz.

Boya sökücü iletişim bilgilerimiz açık adresimiz.

Açık adresimiz kendi aracınız ile gelmeniz durumunda size yardımcı olacaktır.

Metro ile gelecek olanlar için haritada belirtilen istasyonda ininiz.

Otobüs ile gelenler için yine haritada belirtilen otobüs durağında inerek ulaşınız.

İstanbul dan gelenler için Mudanya feribot inişi haritadan yolu takip edebilirsiniz.

Eğer otoban üzerinden geliyor iseniz yine haritadan belirtilen çıkıştan çıkarak haritayı takip ediniz.

ADRES : Btso organize sanayi bölgesi Aos bulvarı no:1-1 Nilüfer BURSA

Boya sökücü iletişim için telefon numaralarımız

Telefon etmeden önce lütfen iş tanımı hakkında kesin bilgilere sahip olunuz. Sistem gereksinimleri ancak bu bilgiler tam olması durumunda ortaya çıkacaktır. Sonrasında çıkabilecek sorunları yok etmenin en kolay yolu tam bilgidir.

Boya sökücü Tel : 0 224 443 1263
Boya çözücü Fax : 0 224 443 2463

Mail ile iletişime geçmek isterseniz lütfen alttaki formu kullanınız. Mail ile iletişime geçerken lütfen konuyu tam belirtiniz. Mail formunu sizin ile iletişime geçebilmemiz adına tam doldurunuz.