Vernik sökücü

Metal veya ahşap üzeri vernik sökücü ve vernik çözücü üründür. Vernik sökücü nasıl kullanılır tüm vernikler sürme püskürtme işlemin de rahatlıkla işlem görür. Her türlü metal veya ahşap üzerinden uygun vernik sökücü fiyatları ile ve vernik çıkarıcı ürün olarak kullanılır. Ahşap veya metal üzerindeki eski verniklerin yenilenmesi esnasında ahşap yüzeye zarar vermez vernik sökücü sprey. Metal vernik çıkarıcı metale zarar vermeden kullanılan vernik sökücüler ürünüdür. Ahşap vernik sökücü fiyatları ve vernik sökücü fiyat kalitesine göre değişmektedir. Oto vernik sökücü boya vernik çıkarıcı ve mobilya vernik sökücü tipleri vardır. Jant vernik sökücü ve araba vernik nasıl çıkar için en çok kullanılan boya ve vernik çıkarıcı sprey dir. Vernik sökme için ahşap vernik çözücü vernik çıkarıcı vernik çözücü ürünler kullanılır. Ahşaptan vernik sökme için vernik sökmek yöntemlerini iyi bilmek gerekir. En çok kullanılan tipi vernik sökücü jel üründür.

Vernik çıkarıcı ürün neden kullanılır

Eskimiş vernikleri veya hatalı vernikleri söküp yüzeyi yenilemek için vernik çözücü ürünler kullanılır. Eskiyen verniği yada hatalı verniği yüzeyden metal ve ahşap yüzeyi deforme etmeden çıkartmanın tek yoludur. Kullanım avantajları diğer vernik çıkartma yöntemlerine göre çok daha fazladır. Seri kullanımda inanılmaz avantajlar sağlamaktadır. Sökülen vernik başka bir vernikli yüzeyde ikinci kez vernik söküm için kullanılabilir. Vernik söküm için ısı gerektirmez herhangi bir kazıma aparatı veya canavar gibi aletlere ihtiyaç duymazsınız. Kullanımı çok basit bir o kadar da kolaylıkla sökmesi sizi çok işçilikten kurtaracaktır. Vernik söküm diğer el aletleri ile yüzeye verdiğiniz zarar bu işlemde olmaz.

Vernik sökücü nasıl kullanılır vernik nasıl çıkar

Vernik sokucu sıvı ve vernik sokucu jel olarak ikiye ayrılırlar. Verniğin cinsi çok önemli değildir bu nedenle tüm vernikler üzerinde etkili bir vernik cozucu üründür. Sıvı tipleri genellikle daldırma olarak uygulama yapılırlar. Sıvı daldırma kazanları yapılırken lütfen irtibata geçiniz. Daldırma tanklarında vernik sokucu ürün özelliğine göre bazı özellikler aranmaktadır. Daldırma kazanlarına konulan sıvı içerisine bir sepet yardımı ile parçalar bekletilmeye alınır. Vernik kalınlığına göre bu süre değişken olabilir. Vernikleri sökülen ürünler tank dışına çıkartılıp durulama yapılmalıdır. Vernik sökücü jel kullanımında ise fırça veya rulo ile yüzeye sürülen vernik çözücü daha sonra spatula yardımı ile yüzeyden alınır. İşlem daldırmaya oranla çok daha hızlıdır.

 • Vernik çıkarıcı ve vernik çözücü ürünler, Ahşap vernik sökücü, metal vernik nasıl çıkar, alüminyum vernik çözücü gibi çeşitlendirilebilir.
 • Vernik çözücü tüm yüzeylerden vernik sökümü için tasarlanmıştır. Yüzey veya zemin fark etmeksizin fiziksel etkiye ihtiyaç duymadan söküm yapabilmenizi sağlar.
 • Zemin ve yüzey değişikliklerine göre kullanılacak vernik sökme ürün çeşidi değişmektedir.
 • Vernik çıkarıcı ve vernik çözücü ürünler alttaki yüzeye zarar vermeden üstteki eskimiş tabakada etkilidir. Veya yenilenmesi gereken koruyucu vernik tabakasını sökük tekrar vernik veya koruyucu atılması gereken durumlarda. Vernik nasıl çıkar ürünü vernik çıkarıcı kullanılır.

Vernik çözücü ürün çeşitlerimiz ve ürün ambalajları

Ambalaj miktarları deneme ambalajımız olan 35 kg lık ambalajlar ile başlamaktadır. 250 Kg yarı standart ambalaj. ve 120 kg standart ambalaj olarak sipariş verebilirsiniz.

 • Gemi vernik çıkarıcı gemi veya yatlar içerisinde veya dışında güneşten kabarmış yat vernikleri için özel olarak üretilmiştir.
 • Ahşap vernik çözücü biraz daha soft bir üründür ahşap yüzeylere zarar vermeden verniğin çıkması sağlanır.
 • Tüm yüzeylerden vernik sökücüler ürün kullanımı tek tip jel ile gerçekleştirilebilir.
 • Vernik söküm ve temizleyici ürünler ile verniğin üzerindeki kirliliği temizleyebilirsiniz.
 • Vernik sökücüler kendi aralarında ayrılırlar ihtiyaca göre vernik sökücüler istenmelidir.
 • Vernik çözücüler türlerin asidik alkali ve ya kullanım şekline göre kendi aralarında ayrımı vardır.
 • Vernik çıkarıcılar çıkması zor olan vernikleri vernik sökme yöntemi ile yüzeyden çıkmasını sağlayan ürünlerdir.

Vernik çözücü ürünümüz mobilya sektöründe mobilya verniği sökmek için hızlı tüketilen ürünlerimiz dendir.

Oto vernik çözücü ve ahşap vernik çıkarma fiyatları

Fiyatlar kalite ve özellik oranına göre değişmektedir. Uygun fiyata bir ürün fiyatı 4,00 tl ile başlamaktadır. 45 euro bandında kg fiyatı ile değişik ürünler bulunmaktadır. Fiyat ortalama artma ilişkisi tamamen kullanılan ham madde ve içerik aktif oranı çok önemlidir. Yanıcılık ve içerik de kullanılan maddelerin güvenlik tanımları önemli ölçüde fiyata yansımaktadır. Amblaj miktarının büyümesi ürün fiyatları açısından olumlu etki yaratmaktadır. Ambalaj büyüdükçe fiyat aşağıya doğru düşmektedir.